Кошик
26 відгуків
Інтернет-магазин Агро Імідж
Контакти
Інтернет-магазин Агро Імідж
УкраїнаЛьвівська областьЛьвів
+38068655-87-66
+38096410-73-96
+38067710-53-44

Вирощуємо броколі - що варто вибрати?

Вирощуємо броколі - що варто вибрати?

Нова якість броколі для виробників!

Нові гібриди від компанії "Сингента", які не підведуть Вас навіть у найскладніших умовах вирощування! Ці гібриди витривалі до складних погодніх умов, мають хорошу силу росту, та дають високу якість продукту, що є визначним чинником для виробників броколі. В цьому випадку варто спробувати три новинки від компанії "Сингента": "Бесті F1", "Баторі F1" та "Монрелло F1". Це три нових гібрида, які себе зарекомендували з найкращої сторони.

 

Гібрид Бесті F1

Це новий визначник броколі для потреб свіжого ринку. Термін вегетації (65-70днів від висадки розсади). Сила росту, висока якість, вирівняність суцвіть, колір та гарний товарний вигляд. 

Основним чинником Бесті F1 - є висока якість суцвіть та можливість в цьому сигменті зібрати хороший урожай, що є великим плюсом для виробників броколі. Цей гібрид має потужну кореневу систему, завдяки чому рослина має велику силу росту та дає змогу отримати хороший урожай у стресових умовах.

 

Гібрид Баторі F1

Це новий визначник високої урожайності та якості суцвіть. Термін вегетації (80-85 днів від висадки розсади). Цей гібрид можна вирощувати, як для свіжого ринку так і для переробки, що дає змогу ставити "Баторі F1" на високий рівень серед гібридів броколі. Здорове, збите і тверде суцвіття, має прекрасний товарний вигляд, як при весняно-літньому так і осінньому терміні вирощування. Має дуже хороші відгуки серед виробників, що займаються вирощуванням броколі.

Баторі F1 - це один з найкращих гібридів, який гарантує високу врожайність та досконалу якість суцвіть.

 

Гібрид "Монрелло F1"

Це ідеальний гібрид для завершення сезону броколі, який дає високу врожайність та товарність продукції. Термін вегетації (90-95 днів від висадки розсади). Основним показником цього гібрида є його сила росту, стійкість до хвороб та велика маса суцвіть. Монрелло F1 - є найкращим гібридом в конвеєрі вирощування броколі після Баторі F1. Основну увагу на цей гібрид потрібно звернути виробникам, які вирощують броколі на переробку (заморозку). Дрібна квіточка та висока якість суцвіть - це основні вимоги для переробки. Монрелло F1- це ідеальний гібрид на осінь. Має хорошу стійкість до стресових умов вирощування. Найкраще гібрид себе проявляє, коли суцвіття починає формуватись після 10-15 вересня.

 

За більш детальною інформацією про вирощування вказаних гібридів звертайтесь в "Агро Імідж" за телефоном 067-710-53-44,  096-410-73-96